روش معاملات

 در تجارت تره بار ایران کشاورزان و تامین کنندگان عزیز میتوانند محصولات خود را در معرض دید هزاران مشتری قرار دهند و محصولات خود را با توجه به تقاضای مشتری به صورت عمده در این محیط امن با نظارت کارشناسان حاذق شرکت و حضور کارشناسان در محل های مبدا و مقصد به فروش برسانند.

شرکت های صنایع غذایی و خریداران محترم در تره بار ایران به راحتی و بدون واسطه میتوانند محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند و مطابق خواسته ای که در سایت ثبت میکنند دقیقا در موعدی که مشخص میکنند تحویل بگیرند.

محیط سایت تره بار ایران بسیار ساده و روند ثبت محصول و ثبت نام فقط با ارسال پیامک کد تاییدیه به موبایل شما انجام میگیرد.

ثبت محصول و عضویت:کاربر عزیز برای ثبت محصول ابتدا در منوی  ورود/عضویت در سایت اسم و مشخصات خود را وارد کرده و کد تاییدی که برای شما پیامک میشود را وارد کنید . برای ورود به سایت نام کابری شماره موبایل شما و رمزی که خودتاین تعیین کرده اید رمز ورود شما است .

با کلیک روی دکمه ثبت محصول شما و نمایش در سایت میتوانید محصولات خود را با مشخصات کامل در سایت ثبت کنید و در صحفه اصلی سایت در معرض نمایش همگان برای فروش قرار دهید . پس از دریافت تقاضای خرید ما با شما تماس خواهیم گرفت

روش خرید : خریدار  محترم محصولات مورد نظر را انتخاب کرده و با کلیک روی خرید بار میتواند حجم درخواستی و تاریخ دریافت بار را مشخص کرده . و در مرحله آخر وجه بار را از طریق کارت های شتاب پرداخت نماید . کارشناسان ما برای هماهنگی تحویل بار با شما تماس میگیرند

دکمه ارسال نمونه : این دکمه برای خرید برخی از محصولات بویژه محصولاتی که در میادین به فروش میرسند جهت رویت بار و تایید کیفیت از طرف خریدار میباشد که به مقدار کم از نمونه بار برای خریدار ارسال شده و خریدار قفط هزینه حمل را پرداخت مینماید . معمولا حمل نمونه با ترمینال های مسافر بری و اتوبوس انجام میگیرد.